Ludzie


Zarząd Fundacji Przestrzeń Filmowa

 Maria Luiza Leśnodorska – Prezes Zarządu Fundacji


Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Prezes Fundacji Przestrzeń Filmowa, od 2018 producentka festiwalu 48 HFP w Warszawie. Organizatorka imprez firmowych, a także wieloletnia działaczka samorządowa oraz społeczna. Twórczyni i organizatorka projektu Tydzień Artystyczny – dla uzdolnionych studentów Uniwersytetu Warszawskiego, współorganizatorka koncertu z okazji 200-lecia UW, a także innych wydarzeń kulturalnych odbywających się przy Zarządzie Samorządu Studentów UW. Współorganizatorka warsztatów filmowych na terenie całego kraju. 

kontakt: m.lesnodorska@przestrzenfilmowa.org

Genevieve Magda Assaf – Członek Zarządu Fundacji

Absolwentka Psychologii USWPS, przez wiele lat związana z wydarzeniami kulturalnymi w Łodzi. Od 2014 roku związana z Fundacją Przestrzeń Filmowa i z festiwalem 48 Hour Film Project, podczas którego wielokrotnie zajmowała się koordynacją wolontariuszy. Od 2018 jest producentką wykonawczą 48HFP w Warszawie. Organizatora wydarzeń kulturalnych i różnego rodzaju akcji ambientowych. Pracowała przy produkcjach spotów promocyjnych, reklam i programów telewizyjnych. Obecnie jest kierowniczką produkcji, na planach kampanii społecznych realizowanych dla instytucji samorządowych, m.in. M.ST Warszawy, ZDM czy Tramwaje Warszawskie. 

kontakt: g.assaf@przestrzenfilmowa.org

Sara El Nemr – Członek Zarządu Fundacji

Absolwentka psychologii na USWPS, podczas studiów aktywnie działała w organizacji studenckiej Erasmus Student Network USWPS i warszawskim Samorządzie Studentów USWPS. Obecnie pracuje na stanowisku Digital Media Manager EE w firmie FOREO. Od 2017 roku aktywnie zaangażowana w tworzenie konkursu filmowego 48 HFP Warszawa w ramach współpracy z Fundacją Przestrzeń Filmowa. Współpracowała również z Fundacją SASA, Geek Girls Carrots, Caritas Polska oraz WOŚP.

kontakt: s.elnemr@przestrzenfilmowa.org

Zarząd Fundacji w latach 2014 -2020

Agnieszka Sękowska – Prezes Zarządu Fundacji

Agnieszka Pyrkowska – Członek Zarządu Fundacji

Mariusz Nawrocki – Wiceprezes Zarządu Fundacji

Norbert Kowalczyk – Członek Zarządu Fundacji