Producer’s MAP: Postprodukcja

Producer’s MAP to seria intensywnych warsztatów dla polskich wschodzących producentów, która pokrywa pełne spektrum bieżących zagadnień związanych zarówno z prowadzeniem firmy jak i realizowaniem polskich oraz międzynarodowych projektów filmowych. Mentoringowy, indywydualny charakter warsztatów, mała liczba uczestników i skupienie się na rozwijaniu ich karier ma na celu zbudowanie ekskluzywnej grupy producentów i przygotowanie ich na nadchodzące wyzwania.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad.

Warsztaty mają na celu uzupełnić i wzbogacić wiedzę osób, które muszą przygotowywać umowy, budżety, harmonogramy postprodukcji filmowych, a także zrozumieć cały proces postprodukcji i prowadzić negocjacje.

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszaliśmy zarówno kierowników produkcji i producentów oraz post-producentów, którzy zajmują się produkcją filmów fabularnych, animowanych i dokumentalnych, ale także reklam i innych komercyjnych produkcji.

Partnerem warsztatów dwukrotnie była Mazovia Warsaw Film Commission, a w 2019 do grona partnerów dołączyła Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych – KIPA.

Prowadzący w latach 2018-2019:

Justyna Juszczyk -post-producent z ORKA Studio
Radosław Ochnio – operator i realizator dźwięku, uhonorowany Europejską Nagrodą Filmową
Marcin Drabiński – CEO Chimney Poland i Head of VFX
Paweł Uszyński – realizator dźwięku i założyciel Folia Soundstudio.