Ludzie

Zarząd Fundacji Przestrzeń Filmowa

Maria Leśnodorska-Lis – Prezeska Zarządu Fundacji 

Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Prezeska Fundacji Przestrzeń Filmowa, od 2018 producentka festiwalu 48 HFP w Warszawie. Organizatorka imprez firmowych, a także wieloletnia działaczka samorządowa oraz społeczna. Twórczyni i organizatorka projektu Tydzień Artystyczny – dla uzdolnionych studentów Uniwersytetu Warszawskiego, współorganizatorka koncertu z okazji 200-lecia UW, a także innych wydarzeń kulturalnych odbywających się na Uniwersytecie Warszawskim. Współorganizatorka warsztatów filmowych na terenie całego kraju. Od roku 2020 wspiera polskich artystów w negocjacjach umów z firmami prywatnymi, a także pomaga artystom, fundacjom i nieformalnym grupom w zdobyciu środków finansowanych na działania.

kontakt: m.lesnodorska@przestrzenfilmowa.org

 

Genevieve Magda Assaf – Członek Zarządu Fundacji

Absolwentka Psychologii USWPS, przez wiele lat związana z wydarzeniami kulturalnymi w Łodzi. Od 2014 roku związana z Fundacją Przestrzeń Filmowa i z festiwalem 48 Hour Film Project, podczas którego wielokrotnie zajmowała się koordynacją wolontariuszy. W latach 2018 -2021 producentka wykonawcza 48HFP w Warszawie. Organizatora wydarzeń kulturalnych i różnego rodzaju akcji ambientowych. Pracowała przy produkcjach spotów promocyjnych, reklam i programów telewizyjnych. Obecnie jest kierowniczką produkcji, na planach kampanii społecznych realizowanych dla instytucji samorządowych, m.in. M.ST Warszawy, ZDM czy Tramwaje Warszawskie. Obecnie kierowniczka postprodukcji w studiu postprodukcyjnym w Warszawie.

kontakt: g.assaf@przestrzenfilmowa.org

 

Sara El Nemr – Członek Zarządu Fundacji

Absolwentka psychologii na USWPS, podczas studiów aktywnie działała w organizacji studenckiej Erasmus Student Network USWPS i warszawskim Samorządzie Studentów USWPS. Obecnie pracuje na stanowisku Digital Media Manager EE w firmie FOREO. Od 2017 roku aktywnie zaangażowana w tworzenie konkursu filmowego 48 HFP Warszawa w ramach współpracy z Fundacją Przestrzeń Filmowa. Współpracowała również z Fundacją SASA, Geek Girls Carrots, Caritas Polska oraz WOŚP.

kontakt: s.elnemr@przestrzenfilmowa.org

Zarząd Fundacji w latach 2014 -2020

Agnieszka Sękowska – Prezes Zarządu Fundacji

Agnieszka Pyrkowska – Członek Zarządu Fundacji

Mariusz Nawrocki – Wiceprezes Zarządu Fundacji

Norbert Kowalczyk – Członek Zarządu Fundacji