Warsztaty operatorskie z Fujifilm

Rok 2023 zaczęliśmy od serii warsztatów z Fujifilm Polska!
Zaprosiliśmy operatorów na dwudniowe bezpłatne warsztaty, które poprowadził specjalnie dla nich Wiktor Obrok – założyciel i prowadzący w szkole OFFmaster w Krakowie.

Warsztaty były przeznaczone dla zaawansowanych twórców filmowych. Podczas warsztatu prowadzący omówił profesjonalne techniki operatorskie i reżyserskie. Uczestnicy poznali zasady tworzenia klimatycznych scen filmowych. Omówione zostały liczne techniki oświetlania postaci i tła, zasady kompozycji, dobór optyki oraz różne zagadnienia filmowe. 
Każdego z dni warsztatowych uczestnicy mogli korzystać z najnowszego sprzętu od firmy Fujifilm Polska aparatach z serii X-H2S, a także obiektywach z serii MKX oraz serii X.

Warsztaty odbyły się w:
Krakowie 25-26.02.2023
Gdańsku 13-14.03.2023
Szkolenie, które jest jeszcze przed nami: Warszawa 1-2.04.2023

👉Prowadzący – Wiktor Obrok
Założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster, filmowiec, fotograf. W branży pracuje od 15 lat. Prowadzi własne studio filmowe, realizuje filmy reklamowe, krótkometrażowe i eventowe. Wykładowca przedmiotu „Spoty i Filmy Reklamowe” na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Uczestniczył w realizacji wielu produkcji filmowych jako reżyser, autor zdjęć i montażysta. Współpracuje z Grupą Filmową Darwin i Plenerami Film Spring Open. Prowadzi kanał na YT OFFmaster ONline. Od 2014 roku prowadzi szkolenia dla filmowców profesjonalnych.
Strona prowadzącego: https://www.facebook.com/OFFmasterNSF