Producer’s MAP: Postprodukcja vol.2

Nabór na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja zakończony! Poznajcie listę uczestników.

Już w najbliższy weekend startujemy z drugą edycją warsztatów Producer’s MAP: Postprodukcja, które poprowadzą Justyna Juszczyk// Chimney Poland i Radek Ochnio// Studio Fonograf. Jest nam miło ogłosić listę uczestników, którzy będą zgłębiać meandry postprodukcji obrazu i dźwięku w Mazowiecki Instytut Kultury. Oto oni:

Agnieszka Kudelska // Studio Sonica sp. z o.o.
Aleksandra Kapłon // KIPA
Anna Fam // Polished Production
Anna Huth // Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego
Anna Stachowiak // Wajda Studio
Arkadiusz Wojnarowski // Fundacja Magellan
Beata Opic // Fundacja Czarny Karzeł
Ewa Miernowska // FilmPro Ewa Miernowska
Hanna Janocha // TFP sp. z o.o.
Jakub Adamski // RTV Euro AGD
Katia Paliwoda // Studio Katiusza
Kinga Mielnik
Maria Bombała // TFP sp. z o.o.
Marta Bejma // Film Polska Productions sp. k.
Martyna Orlik // Studio Pigeon
Mateusz Kowalczyk // Studio Pigeon
Monika Łuczyk // SHIPsBOY
Monika Matuszewska // Rozbrat Films
Patryk Peridis // Telewizja Polska S.A.
Piotr Muradow // TFP sp. z o.o.
Radosław Topolski // Warsaw Production Team sp. z o.o.
Tomasz Grzegorek // Producenci. Tomasz Grzegorek
Tomasz Janczar // TV Asta sp. z o.o.
Zofia Jezierska // Warsaw Production Team sp. z o.o.
Żaneta Kominiak // Krakow Film Klaster

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Dziękujemy też Mazovia Warsaw Film Commission i Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych – KIPA za pomoc w rekrutacji tak wyśmienitego grona producentów i kierowników produkcji.

W związku z sukcesem frekwencyjnym tej edycji będziemy powtarzać warsztaty w pierwszym kwartale 2020 roku. O naborze poinformujemy na naszym Fb i stronie internetowej.

Zapraszamy!

 

——————————————————————————————————————————

 

5 października 2019 r. ruszył nabór na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja skierowane do producentów i kierowników produkcji.

Jak przygotować efektywny harmonogram i budżet postprodukcji obrazu i dźwięku? Czy i kiedy można liczyć na koprodukcję ze studiem postprodukcyjnym? Na co zwracać uwagę w umowach ze studiami postprodukcyjnymi? Na te i inne pytania odpowiedzą – w trakcie intensywnych dwudniowych warsztatów „Producer’s MAP: Postprodukcja” – prowadzący Justyna Juszczyk, post-producent z ORKA Studio oraz operator i realizator dźwięku, uhonorowany Europejską Nagrodą Filmową Radosław Ochnio.

 

Fundacja Przestrzeń Filmowa i Mazovia Warsaw Film Commission zapraszają do udziału w warsztatach dla kierowników produkcji i producentów z polskiej branży audiowizualnej. Zajęcia w ramach „Producer’s MAP: Postprodukcja” odbędą się w dniach 30.11-01.12.2019 r. w Warszawie w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad udzielanych podczas indywidualnych konsultacji.

Warsztaty mają na celu uzupełnić i wzbogacić wiedzę osób, które muszą przygotowywać umowy, budżety, harmonogramy postprodukcji filmowych, a także zrozumieć cały proces postprodukcji i prowadzić negocjacje.

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy zarówno kierowników produkcji i producentów oraz post-producentów, którzy zajmują się produkcją filmów fabularnych, animowanych i dokumentalnych, ale także reklam i innych komercyjnych produkcji.

Koszt uczestnictwa w dwudniowych warsztatach to 280 zł brutto od osoby.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapoznać się z regulaminem oraz przesłać formularz zgłoszeniowy na adres mailowy kontakt@przestrzenfilmowa.org do 15.11.2019 lub wyczerpania liczby miejsc.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tu:Producers_MAP_Postprodukcja_formularz

Regulamin warsztatów dostępny tu: ProducersMAP_regulamin

 

Leave a Comment